Deski Bass SUP

Deska 10,6″ Breeze: 3350PLN

Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z nadmuchiwanym SUP’em i nie pływałeś jeszcze na deskach z wiosłem, to ten model jest właśnie dla ciebie. Ważąca tylko 10 kilogramów Bass Breeze jest najlżejszą z naszych desek. Z łatwością poradzisz sobie z nią w każdych warunkach, a dodatkowe dwa finy sprawią, że pływanie na niej będzie prostsze niż myślisz. I nie obawiaj się. Gdy poczujesz się już pewnie, deska Bass Breeze wciąż będzie miała wiele do zaoferowania.

Deska 12″ Touring: 3450PLN

Bass Touring to blisko 4-metrowa, nadmuchiwana deska SUP dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek i szybkość. Zaskakująca sztywność deski i wąski kształt dodają do wyjątkowej stabilności dużą zwrotność i prędkość. Jednocześnie mała waga (tylko 13 kg) sprawia, że z deską SUP Bass Touring dotrzesz i popływasz wszędzie.

Deska 11″ Dual: 3600PLN

Deska SUP Bass Dual to idealny wybór dla rodziny, dzięki któremu każda wycieczka stanie się wspaniałą przygodą. Duża wyporność oraz stabilność, jakie gwarantują boczne komory powietrzne sprawią, że wspólna wyprawa po jeziorze czy rodzinny spływ rzeką na SUP w końcu staną się możliwe. SUP Bass Dual, to także idealna deska do raftingu i długich, turystycznych podróży, na potrzeby których wyposażyliśmy ją w dodatkowe mocowania na bagaż. To jednak nie koniec atrakcji. Dzięki dodatkowym mocowaniom, do których bez problemu przymocujesz krzesło ogrodowe, Bass Dual to także jedyny SUP dla wędkarzy.