Obóz windsurfingowy Rewa 2018

Rewa to mała wioska rybacka położona w bardzo malowniczym i unikalnym miejscu jakie stanowi Mierzeja Rewska, przez miejscowych Kaszubów zwana „Szperk”. Jest to jedna z najciekawszych i najbardziej fascynująca geologów forma brzegowa występujących nad Bałtykiem. Ciągnący się w głąb morza ponad kilometrowy cypel rozdziela ciepłe wody Zalewu
Puckiego od bardziej słonych i chłodniejszych wód Zatoki Gdańskiej. Mierzeja w większej części jest zanurzona w wodzie i ciągnie się aż do płycizn Półwyspu Helskiego. Po jednej stronie cypla (tzw. zawietrznej) nawet przy bardzo silnym wietrze pozostaje pas gładkiej, nie wzburzonej wody. Ze względu na specyfikę tego zjawiska jest to wymarzone miejsce do uprawiania żeglarstwa, windsurfingu i kitesurfingu, zarówno przez osoby zaawansowane, jak i początkujące. W okresie od wczesnej wiosny do późnej jesieni rewskie wody mienią się
jaskrawymi barwami żagli i desek śmigających po falach.

Czysta woda, do wyboru większe lub małe zafalowanie, dobre statystyki wiatrowe i przede wszystkim wspaniała ekipa. Dużo sportu, w tym windsurfing, jachting czy jazda za motorówką ( wakeboard i narty), deska SUP czyli zajęcia z równowagi i kształtowania kondycji, bieganie, gry zespołowe, zabawy na boisku i na plaży. Ponadto nasza gospodyni  wypieka pyszną własnoręcznie wyrabianą pizzę, mniam! Takie będą nasze wakacje na sportowo w Rewie.

CHARAKTER WYJAZDU:

Jedziemy tam w celu spędzenia wspólnie czasu w sposób zdrowy i przyjemny. Zajęcia odbywać się będą codziennie zarówno na wodzie jak i lądzie. Pokażemy jak można bawić się windsurfingiem i nie tylko. Szkolenie WIND będzie na poziomach podstawowym i zaawansowanym. Do asekuracji będziemy mieć motorówkę. Zrobimy wszystko, żeby młodzi uczestnicy obozu napływali się maksymalnie i nauczyli jak najwięcej. Windsurfingu będzie duuużo, ok. 4 – 5h dziennie! Zrobimy też zespołowe regaty na łodziach!
Zapraszamy więc Waszą młodzież !
Wyjątkowa kadra czeka !

TERMINY:

Turnus 1 (7 dniowy) 25.07-1.08.2018.
Turnus 2 (7 dniowy) 1.08.- 8.08. 2018.

CENA / osoba:

– cena podstawowa 2099 pln*
* rabaty 100 pln ( 50 pln/os) dla rodzeństwa
100 pln dla uczestników naszych obozów w poprzednich sezonach
100 pln obóz 2 tygodniowy

CO W CENIE:

– noclegi z wyżywieniem / 3 posiłki dziennie / pokoje z łazienkami
– całodobowa opieka trenerów i instruktorów
– codzienne zajęcia programowe:

+zajęcia szkoleniowe na wodzie: windsurfing, SUP, narty wodne i wake za motorowką,
jachting +zajęcia na lądzie: rozruchy poranne, gry i zabawy ruchowe, skimboard , trickboard, batut.
– sprzęt windsurfingowy, deski SUP z wiosłami, kamizelki, trapezy
– ubezpieczenie NNW
– opłata klimatyczna
– szkolenie żeglarskie ABC + regaty zespołowe

CENA NIE OBEJMUJE:

– wypożyczenia pianki 50zł / turnus

– transport Poznań – Rewa – Poznań

TRANSPORT:

we własnym zakresie lub zorganizowany dla chętnych (licencjonowany przewoźnik), cena uzależniona od wielkości auta (ilości osób)

ZAKWATEROWANIE:

będziemy mieszkać w pensjonacie z restauracją, 100m od morza, na parterze – dla nas całe patio, w pokojach 2-5 osobowych wyposażonych w łazienki, TVSAT, z dostępem do lodówki, czajnika, kuchenki mikrofalowej, suszarni. Na terenie działki miejsce do spędzania czasu na powietrzu: patio: ławki, stoły, obok działka z terenem zielonym do zabaw i ćwiczeń ruchowych.
Zobacz galerię zdjęć oferty.

WYŻYWIENIE:

Pełne wyżywienie w naszym pensjonacie. Sprawdzone, smaczne i z dokładkami.

Ciekawostka! nasza gospodyni na życzenie będzie nam serwować pizzę przez siebie
wyrabianą i wypiekaną w piecu! mniam!

CO ZABRAĆ?:

ręczniki, buty i odzież sportową, piankę do sportów wodnych (jeśli posiadamy), buty do sportów wodnych ( jeśli posiadacie), nakrycie głowy na upały i kremy z filtrami uv.

PLAN ZAJĘĆ:

układ czasowy dopasowujemy do pogody oraz stanu psychofizycznego uczestników / pobudka, rozruch, śniadanie, omówienie dnia, zajęcia programowe I, obiad, siesta, zajęcia programowe II, omówienie zajęć, kolacja, zajęcia programowe III (zabawy, kompensacja zmęczonych mięśni, gry, odpoczynek), cisza nocna

DOKUMENTY:

Karta kwalifikacyjna oraz regulamin obozu, do pobrania w ofercie, przy zgłoszeniu wypełnione prosimy odesłać na nasz adres @. Na podstawie tych dokumentów podpisujemy z Państwem umowę.

ZGŁOSZENIA I PŁATNOŚCI:

Upewniamy się czy są wolne miejsca, następnie dokonujemy formalnego zgłoszenia:
– zapisujemy dziecko drogą mailową na adres: biuro@dzieciakinadechy.pl
– przesyłamy podpisane skany lub zdjęcia karty i regulaminu oraz wpłacamy zaliczkę 500 zł w terminie 3 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia zgłoszenia (po tym terminie rezerwacja wstępna przepada)
– dokonujemy dopłaty do pełnej wartości ceny obozu w terminie do 30 dni przed rozpoczęciem wyjazdu

REZYGNACJA:

szczegółowe warunki udziału, rezygnacji z imprezy czy jej odwołania zawarte są w WARUNKACH UCZESTNICTWA IMPREZY TURYSTYCZNEJ dostępne w menu WAŻNE

MASZ PYTANIA CZY WĄTPLIWOŚCI?:

służymy informacją – pisz do nas!
biuro@dzieciakinadechy.pl