Serwis narciarsko-snowboardowy

Wasz sprzęt aby mógł Wam służyć i zapewniać optymalne właściwości trakcyjne, a co za tym idzie bezpieczną jazdę, powinien być odpowiednio serwisowany (przygotowany). Niestety w naszym serwisie często spotykamy się ze sprzętem odstawionym po jeździe wprost do garażu czy piwnicy i wyjętym tuż przed kolejnym wyjazdem w następnym sezonie. No cóż? Oczywiście przygotujemy go ale musimy wtedy ”zdzierać” znacznie większą grubość krawędzi, które są ”przegryzione” przez rdzę. Wcale tak nie musi być 😉 Warto zadbać o dobrą nartę czy deskę. Uwierzcie!

Charakter usługi:

Kompleksowo i komfortowo a zarazem bardzo dokładnie. Możemy odebrać sprzęt od Ciebie. Ustalić zakres prac. Przygotować go pod Twoje wymagania i odwieźć na miejsce. Zaoszczędzasz Twój cenny czas. Wydłużysz żywotność narty lub deski snowboardowej.

Zakres prac serwisowych:

Serwis jest wykonywany ręcznie przy użyciu specjalistycznych narzędzi, wiedzy i praktyki. Wykonujemy: usuwanie brudu, rdzy, starego smaru, wygładzanie ślizgów i krawędzi, tuning krawędzi (zmiana kątów), wypełnianie ubytków w ślizgach, smarowanie na gorąco, smarowanie na zimno, zakładanie nowej struktury ślizgu, cyklinowanie, polerowanie.

Zalety:

Wydłużanie życia narty czy deski snowboardowej, znacznie lepsze właściwości poślizgu, trzymanie ostrych i równych krawędzi, dokładność wykonywanych prac (to nie masówka), stosowanie indywidualnie dobranych smarów.

Ceny usługi nart i snowboardów:

  • 39 pln pakiet podstawowy (dł. do 130 cm)
  • 69 pln pakiet podstawowy (dł. od 130 cm)
  • 89 pln pakiet rozszerzony (dł. od 130 cm)
  • 99 pln pakiet PRO (od 130 cm)

Pakiet podstawowy zawiera usunięcie rdzy, brudu i starego smaru, wyrównanie płaszczyzny ślizgu, ostrzenie krawędzi, smarowanie na gorąco, cyklinowanie, polerowanie

Pakiet poszerzony zawiera usługę j/w + tuning krawędzi

Pakiet PRO zawiera usługę j/w + tuning krawędzi + nałożenie struktury ślizgu.

Dodatkowe opcje:

  • użycie wysokogatunkowych fluorowych smarów + 19 pln
  • transport (odbiór i dowóz) cena uzgadniana indywidualnie
  • usługa serwisu ekspresowa (uzgadniana indywidualnie) + 50% ceny

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu a poczujesz na śniegu, że było warto .. Góry czekają.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi ofertami dostępnymi na naszej stronie.

Team DzieciakiNaDechy.pl