TrickBoard- skuteczny trening i dobra zabawa w jednym!

TrickBoard pozwoli Ci podnieść czucie własnego ciała na niespotykany dotąd poziom… To, co dziś wydaje Ci się niemożliwe – z TrickBoardem stanie się dziecinnie łatwe…

Charakterystyka:

TrickBoard jest sprzętem pozwalającym wszechstronnie rozwijać zdolności motoryczne ćwiczącego, przy wykorzystaniu niewielkiej powierzchni i bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń oraz instrumentów treningowych. Idealnie nadaje się do ćwiczeń odwzorujących ruch w deskowych dyscyplinach takich jak narciarstwo, snowboard, surfing, wakeboard.

Został opracowany, jako praktyczne przeniesienie wiedzy naukowej o układzie nerwowym z wykorzystaniem doświadczeń wysokiej klasy sportowców, tak by umożliwić skuteczny trening czucia ruchu. Dobra koordynacja nerwowo-mięśniowa jest kluczową cechą w wielu dyscyplinach – trenując na TrickBoardzie można ją skutecznie rozwijać.

Zalety:

 • dla każdego, świetna zabawa w pojedynkę lub ze znajomymi
 • możliwość treningu na małej powierzchni, np. w domu
 • kompleksowy trening mięśni całego ciała, zwłaszcza stabilizujących
 • nieograniczoną ilość ćwiczeń (damy Ci video wskazówki)
 • bezawaryjnosc
 • prosta konstrukcja

TrickBoard jest idealny dla osób w każdym wieku i poziomie zaawansowania.

Zajrzyj na naszego bloga, znajdziesz tam więcej info na ten temat: http://piotrjasiniak.blogspot.com/search/label/trickboard

Wyróżniamy 4 rodzaje Trickboard: Classic, Rocker, Pro oraz Junior. Wszystkie deski pokryte są powierzchnią antypoślizgową. W skład zestawu wchodzi deska oraz wałek. Modele Classic, Pro oraz Junior posiadają na końcach deski hamulce bezpieczeństwa, które ułatwiają balansowanie. Wałki dostępne są w kolorach: czarnym, czerwonym, żółtym, pomarańczowym oraz niebieskim.

Ceny modeli w zestawach z wałkiem:

 • model CLASSIC – 335 pln
 • model JUNIOR – 315 pln
 • model SURF – 345 pln
 • dywan – 169 pln
 • zestaw dowolna deska classic + dywan – 449 pln

Wałki dostępne w czterech kolorach: czarny, niebieski, czerwony i żółty.

Rabaty – przy zamówieniach powyżej jednej sztuki możesz pytać już o upusty cenowe.

CLASSIC – klasyczna deska pozwala na ćwiczenie balansu ciała w różnych płaszczyznach i osiach. Idealna do wykonywania zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych tricków freestyle’owych. Przeznaczona jest zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

JUNIOR – zaprojektowany specjalnie dla juniorów. Jest lekki, bardziej zwrotny, pozwala łatwiej wykonywać tricki! Stworzony po to, żeby ćwiczenia stały się jeszcze bardziej atrakcyjne i przynosiły dzieciom jeszcze więcej radości! Deska dla juniorów do ok. 60 kg.

PRO – model ten jest większy, ma szersze hamulce, przez co łatwiej jest stawiać na nim pierwsze kroki. Przez to, że deska jest szersza niż Classic, łatwiej jest na niej balansować, gdy ułożymy wałek wzdłuż osi długiej deski.

ROCKER – specjalnie wygięta twin-tipowo (z obu stron) deska Trickboard Rocker zapewni Ci jeszcze większy niż Trickboard Classic i Pro, progres i satysfakcję podczas wykonywania ćwiczeń. Uprawiasz jakiś sport wyczynowo lub rekreacyjnie? Ta deska pozwoli jeszcze lepiej przygotować Twoje mięśnie i ciało do długofalowego wysiłku poprzez rozwój czucia głębokiego! Rocker nie posiada hamulców bezpieczeństwa – a więc jeśli dopiero zaczynasz, to łatwiej jest stracić kontrolę nad deską!

Zamówienia, pytania: biuro@dzieciakinadechy.pl

Zapraszamy do oglądania naszych instruktażowych filmików!