Jesteśmy firmą typowo szkoleniową organizującą zajęcia zarówno dla dzieci, młodzieży, dorosłych czy całych rodzin.

Organizujemy kursy, półkolonie, szkolenia indywidualne lub nietypowe, wydarzenia, warsztaty, spływy.
W okresie od maja do końca września zapraszamy na windsurfing, i SUP.

W bazie letniej w Kiekrzu koło Poznania prowadzimy corocznie windsurfingowe półkolonie dla dzieci i młodzieży, kursy indywidualne i grupowe, cieszące się dużą popularnością zajęcia weekendowe rodzinne dla dzieci i rodziców.

Nasza baza desek SUP oferuje wypożyczalnię stacjonarną, zajęcia programowe (technika, ćwiczenia na deskach joga, pilates, fitness), spływy i inne eventy jak zawody, maratony itp.

Od czasu do czasu (najchętniej na prognozę) organizujemy też szkolenia windsurfingowe w połączeniu z warsztatami jogi w Rewie na Zatoce Puckiej.
Jest to jedna z najlepszych miejscówek w Polsce do windsurfingu i kitesurfingu. Poza tym niezwykle urokliwa i spokojna, zapewniająca 100% relaksu.
Wymagający windsurferzy mogą z nami pojechać na Jezioro Garda. Blisko i z gwarancją wiatru.

Co nas wyróżnia?

Stosujemy wiele własnych nietuzinkowych metod prowadzących prosto do celu. Dla jednych z Was będzie to dobra zabawa dla innych przyswojenie nienagannej techniki czy pokonanie własnych ograniczeń. Dajemy gwarancję postępów.
Przyjdź, zobacz, skorzystaj z darmowej lekcji wprowadzającej.
Dostaniesz sprzęt, piankę, kamizelkę i wsparcie naszej uśmiechniętej kadry!

Zimą jesteśmy zawsze w górach, zawsze na śniegu. Możecie uczyć się z naszymi licencjonowanymi instruktorami PZN i PZS. Narty zjazdowe, freeride, skiturowe czy też snowboard dla amatorów jednej dechy. Ekstra szkolenia techniki, jazda na tyczkach, nauka jazdy w snowparku i poza trasą. Analizy video, oglądanie siebie na dużym ekranie i dużo zabawy.

Na koniec rodzinne zawody z nagrodami wieńczące nasz wspólnie spędzony czas na stokach.

Zapraszamy!