Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Dzieciaki na Dechy to szkółka windsurfingu znajdująca się nad jeziorem Kierskim pod Poznaniem. Znajdziecie Nas na przystani AZS Poznań (więcej info w zakładce kontakt).

W okresie od maja do września prowadzimy szkolenia i kursy na desce z żaglem oraz prowadzimy wypożyczalnię sprzętu windsurfingowego oraz desek SUP. 

Od ponad 10 lat, każdego lata, przez wszystkie tygodnie wakacji prowadzimy półkolonie windsurfingowe dla dzieci, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością i obłożeniem. Szkolenie dzieci to Nasza pasja, windsurfing i żeglarstwo pomagają w rozwoju motoryki
i kształtowaniu osobowości, a dla niektórych naszych podopiecznych stały się nawet ścieżką życiową. Dzieciaki po kilku latach uczęszczania na półkolonie mogą samodzielnie pływać na desce i spędzać aktywnie czas wolny nad wodą.

Oprócz szkoleń stacjonarnych, w miarę możliwości organizujemy wyjazdy weekendowe (3-4 dni) nad zatokę Pucką. Duży akwen i dobre warunki wietrzne pozwalają na przejście na wyższy stopień zaawansowania osobom, które dobrze znają podstawy windsurfingu.

Zimą szkolimy na nartach, snowboardzie oraz biegówkach. Najczęściej szusujemy po włoskich stokach, a na biegówkowe weekendy korzystamy z uroków Karkonoszy.

Informacje o aktualnych akcjach i działaniach, a także więcej zdjęć znajdziesz na Naszym Facebooku oraz Instagramie, zaobserwuj aby być na bieżąco!